Den Braven MULTI KLEBER PUR pena trubičková dóza 825 ml žltá

TOP 11 v kategórii Montážne peny

Den Braven MULTI KLEBER PUR pena trubičková dóza 825 ml žltá

Trubičkové lepidlo Multi Kleber jednokomponentné, viacúčelové PUR lepidlo - Špeciálne vyvinuté pre lepenie a fixáciu obkladových a konštrukčných stavebných dosiek. -...
Garantovaný nákup z Staveba.sk

Na sklade • 1 variant8,5 €97 % • 1 517×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 554×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €85 % • 591×Ďalšie informácie
Info v obchode3,2 €96 % • 6×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 815×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant7,98 €98 % • 1 109×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant13 €93 % • 536×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant96 % • 7 877×Ďalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,5 €97 % • 268×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,9 €97 % • 20 838×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €100 % • 7×Ďalšie informácie
Info v obchode3,9 €Ďalšie informácie

Objem balenia
825 ml

• Ok
  • , zakúpené v MUZIKER.sk

Veľmi nám to pomohlo znížiť ozvenu v suterénnej oblúkovej pivnici. Muziker nám pomohol s rýchlym dodaním a k tovaru sme sa dostali na druhý deň a bolo to presne to riešenie čo sme hľadali. Ešte raz Vám veľmi pekne dakujeme. Cena v balíku nám vyhovovala. Kúpili sme rovno 50 ks

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

• Netreba špeciálnu aplikačnú pištoľ na PUR penu
    • Perfektná výdatnosť na jednu kartušu
    • Vysoká pevnosť lepeného spoja
    • Pri použití treba najlepšie celé minúť, keďže po zaschnutí je trubička a niekedy aj celá kartuša nepoužiteľná
    • Na väčšie práce je vhodnejšia verzia kartuše pre aplikačnú pištoľ, než táto trubičková

Objem balenia
825 ml

Trubičkové lepidlo Multi Kleber jednokomponentné, viacúčelové PUR lepidlo

• Špeciálne vyvinuté pre lepenie a fixáciu obkladových a konštrukčných stavebných dosiek.
  • Ideálne pre murovaná jadrá bytových domov, zvukové medzibytové priečky a i.

napr. Light-Board a podobných systémov, obkladových ľahčených panelov a izolačných materiálov z polystyrénu, tvrdých PUR dosiek, ale aj sadrokartónu, cementovláknitých dosiek a i. v systéme suchej výstavby.

Lepenie expandovaného aj extrudovaného polystyrénu, polyuretánu a bežných stavebných materiálov z betónu, pórobetónu (Ytong, Porfix i.), Kameňa, tehál, dreva i kovu.

Charakteristika:

Jednoduchá aplikácia vysoká výťažnosť

Na lepenie väčšiny stavebných materiálov

• Ok

• , zakúpené v TAPETY-FOLIE.sk

• Netreba špeciálnu aplikačnú pištoľ na PUR penu
    • Perfektná výdatnosť na jednu kartušu
    • Vysoká pevnosť lepeného spoja
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: