Den Braven 750 ml Silver Line 40140SLN

Trubičková pena montážna 750ml - kvalitná polyuretánová montážna a izolačná pena určená pre profesionálov i amatérov Použitie: Vyplňovanie špár, montáž okenných a dverových...
Doporučená ponuka Nonstopstavebniny.sk

Do 3 dní • 1 variant3,4 €92 % • 3 608×Ďalšie informácie
Info v obchode4,9 €90 % • 104×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €100 % • 674×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €85 % • 593×Ďalšie informácie

Objem balenia
750 ml

• , zakúpené v Skrutka.SK

Je to proste Kvalita Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v Skrutka.SK

Bol som milo prekvapený kvalitou. Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v Nonstopstavebniny.sk

• Mám hlinikové garažove dvere a dutiny zárubne som striekal penou. Hadičku som dal 40 cm. Keď som plniace otvory zakryl pena nepracovala. Potrebuje vzduch. Inak je pena dobrá.

Objem balenia
750 ml

Použitie: Vyplňovanie špár, montáž okenných a dverových rámov, izolácia potrubných systémov a káblových priechodov.

Vyplňovanie prestupov v stenách, zatepľovanie kúpeľových vaní a strešných systémov

Príprava podkladu: Podkladové plochy zbavte prachu, mastnoty a voľných častíc.

Pre urýchlenie vytvrdzovania peny je možné podklad navlhčiť pomocou rozprašovača.

Na sklade • 1 variant8,5 €97 % • 1 517×Ďalšie informácie

• , zakúpené v Skrutka.SK

Je to proste Kvalita Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v Skrutka.SK

Bol som milo prekvapený kvalitou. Som veľmi spokojný.

• , zakúpené v Nonstopstavebniny.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant8,5 €97 % • 1 517×Ďalšie informácie

• Je super.